Nápoj zajišťující čistý, přírodní, zdravý a efektivní celodenní pitný režim pro každou lidskou činnost. Výkon, soustředění, optimismus. Určený a doporučený pro všechny věkové kategorie od mládeže po seniory. Do zaměstnání, do kanceláře i pro fyzickou námahu, pro podnikání, do školy a ke studiu, v nemoci, po nemoci, pro zábavu, v těhotenství, v mateřství, pro rekreační a vrcholové sportovce, na hory, k moři, do pouště, na sluníčko, na mráz, ….. . Ideální hydratace těla na základě elektrolytického nápoje je rovněž základní předpoklad pro získání a udržení štíhlé linie dodáním čisté energie pro zvýšený výkon těla a mysli, bez kilokalorií, cukru, sladidel, chemických přísad, bez škodlivých energeticky povzbuzujících látek. Je také jedním z důležitých a zásadních faktorů pro zdravou a čistou pleť udržováním její stálé vlhkosti a předcházením vysoušení v létě, v zimě, v suchém nebo prašném prostředí. Nápoj určený pro sportovce, pro činnosti při zvýšeném tělesném a psychickém výkonu. Bez umělých barviv, příchutí, konzervačních látek. Unikátní mix minerálů, elektrolytů, vitamínů určený speciálně proti dehydrataci. Zajištuje dokonalou rovnováhu důležitých eletrolytů ve správném poměru a účinně funguje bez zbytečného zatěžování těla. Výsledkem je látkový vzorec s perfektní kombinací sodíku, draslíku, vápníku a hořčíku dodávanou tělu přesně na základě jejich spotřeby během cvičení, ideální kombinace látek, jež může tělo během fyzické zátěže skutečně absorbovat. To přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, k normální funkci energetického metabolismu a ideální zdravé funkci svalů, poskytuje rychlý přísun energie. Prevence proti únavě, nevolnosti z fyzické námahy, křečím. Vitalyte neobsahuje žádné škodlivé přísady, laktózu a lepek. Vitalyte přispívá k udržení maximálního výkonu při delším vytrvalostním tréninku a zlepšuje vstřebávání vody během fyzické zátěže. Také poskytuje správné množství vitamínu C, čímž přispívá k normální funkci imunitního systému během intenzivní tělesné aktivity i po ní. Chrání tak buňky před oxidačním stresem a snižuje únavu. Ať už jste profesionální nebo rekreační sportovci, nemocní, zotavující se z nemoci či kocoviny, vaše tělo potřebuje Vitalyte. Rychle a efektivně jsou klíčová slova.

Příchutě: fruit punch-ovocný punč, lemon-citron, citrus-směs citrusových plodů, orange-pomeranč, grape-grepfruit

Plastový obal (JARS)

Obsah balení 1000g, 80 dávek

Cena 590 Kč s DPH (513 Kč bez DPH) / 1 balení

Cena 1 dávky (12,5g/240ml) je 7,4 Kč

Objednat

ELECTROLYTE

Katalogový list v AJ

Sáček (Stick Packs)

Obsah sáčku 26g na 500 ml vody

Cena 34 Kč s DPH (29 Kč bez DPH) / 1 sáček

Objednat

ELECTROLYTE bar

Katalogový list v AJ

Doporučené užívání:

VIATYLITE elektrolytický nápoj užívejte v průběhu zátěže a výkonu k hydrataci a také proti dehydrataci organismu, nápoj užívejte před výkonem, po výkonu a i během dne-vždy může dojít k dehydrataci. Plastový obal (JARS)-obsah 1000g,80 dávek.Použití: Dávka 1 odměrka 12,5 g (odměrka uvnitř nádoby) na 240 ml (nebo obsah sáčku na 500 ml) čisté vody, chlazené, nesycené vody bez minerálních a ostatních přísad, míchat do úplného rozpuštění. Pro největší efektivitu používejte ředění dle návodu a pijte chlazené.Po otevření obal pečlivě uzavřete,skladujte na chladném a suchém místě.Před použitím nádobku protřepat.

Energetická hodnota dávky 40 kal, obsah látek v dávce:celkem tuky 0g, sodík 68 mg (3%DD), draslík 92 mg (3%DD), celkem uhlohydráty 10g (z toho cukry 10g, 4%DD), bílkoviny 0g, vitamin C 60 mg (100%DD), vápník 2,1 mg (2%DD) hořčík 1,6 mg (2%DD),

%DD=%denní dávky jsou založena na 2000 kalorií. Vaše denní hodnoty mohou být vyšší nebo nižší.

Alergie:

Kukuřičná glukoza.

Není zdrojem kalorií, tuků, cholesterolu, vlákniny, vitaminu A, vápníku, železa.

Složení:

Příchuť uvedená na obalu: fruit punch-ovocný punč, lemon-citron, citrus-směs citrusových plodů, orange-pomeranč, grape-grepfruit, dále: glukóza, fruktóza, kyselina citrónová, chlorid sodný, chlorid draselný, hydrogenfosforečnan draselný, kyselina askorbová, hydrogenuhličitan sodný, ovocné a zeleninové šťávy pro barvu, přírodní ovocné aroma, citrát hořečnatý, citrát vápenatý.

Určeno pro zvláštní výživu. Nápoj je vhodný i pro děti. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Nesmí být na slunečním záření a v mrazu. Skladujte do teploty max.25 st.C. Distributor neručí za škody vzniklé nedoporučeným a nevhodným užíváním a skladováním. Spotřebujte do uvedeného data. Datum spotřeby (expirace): uveden na obalu.