Tri-Phase Endurance je světově první sportovní nápoj založený na třech fázích doplňování všech potřebných látek pro udržení vytrvalosti, rychlosti, dynamiky při dlouhodobé tělesné zátěži a výkonu. Doporučené pro všechny druhy tělesné zátěže. Nápoj určený pro sportovce a pro všechny činnosti se zvýšenou tělesnou námahou. Se zdravou směsí aminokyselin, elektrolytů a VITALYTE unikátní směsí rychle a pomalu působících sacharidů Tri-Phase udržuje tvé tělo při stálém maximálním výkonu, pomáhá k rychlejšímu zotavení silnými dávkami vitamínů skupiny B. Tri-Phase Endurance je vědecky navržený vzorec pro moderního sportovce k dosažení úspěchů a který zajistí hodiny intenzivní energie i při těch nejextrémnějších cvičeních. Patentovaná směs elektrolytů, volných radikálů, antioxidantů umožňuje svalům, aby zvládly zátěž a přitom probíhala rychlá regenerace. Vhodné pro sportovce, při zvýšeném tělesném a psychickém výkonu. Bez umělých barviv, příchutí, konzervačních látek.

Příchutě: fruit punch-ovocný punč, lemon-citron, citrus-směs citrusových plodů, orange-pomeranč, grape-grepfruit

Plastový obal (JARS)

Obsah balení 632g, 20 dávek

Cena 890 Kč s DPH (775 Kč bez DPH) / 1 balení

Objednat

TRI-PHASE-ENDURANCE

Katalogový list v AJ

Sáček (Stick Packs)

Obsah sáčku 33g na 480 ml vody

Cena 68 Kč s DPH (59 Kč bez DPH) / 1 sáček

Objednat

TRI-PHASE-ENDURANCE bar

Katalogový list v AJ

Doporučené užívání:

Použití: Dávka 1 odměrka 31,6g (odměrka uvnitř nádoby), nebo obsah sáčku na 480 ml čisté, chlazené, nesycené vody bez minerálních a ostatních přísad, míchat do úplného rozpuštění. Pijte nejpozději 30 minut před cvičením nebo soutěží. Pro dosažení nejlepších výsledků je doporučeno společně pít Vitalyte Elektrolyte Replacement Solution během výkonu. Pro největší efektivitu používejte ředění dle návodu a pijte chlazené. Po otevření obal pečlivě uzavřete, skladujte na chladném a suchém místě. Před použitím nádobku protřepat.

Energetická hodnota dávky 100 kal, obsah látek v dávce(složení): celkem tuky 0g,sodík 50 mg(chlorid sodný, hydrogenuhličitan sodný 2%DD), draslík 68 mg (chlorid draselný, glycerofosfát draselný 2%DD), celkem uhlohydráty 25g (z toho cukry 15g, 8%DD, organický cukr 10,059mg), vitamin C 60 mg (kyselina askorobová 100%DD), vápník 2 mg (citrát vápenatý 2%DD), hořčík 1 mg (citrát hořečnatý 1%DD), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid 10mg 500%DD), vitaminB12 (kyanokobalamin 60mcg, 1000%DD), selen 100mcg (komplex aminokyselin 143%DD), maltodextrin 10,000mg, izomaltulóza 5,000mg, L-Arginin HCL a L-Arginin 2,500mg, beta-alanin 1,200mg, L-Citrulin 500mg, acetyl L-karnitin HCL 300mg, kyselina jablečná 250mg,bílkoviny jako L-histidin 100mg.

%DD=%denní dávky jsou založena na 2000 kalorií. Vaše denní hodnoty mohou být vyšší nebo nižší.

Alergie:

Kukuřičná glukoza.

Není zdrojem kalorií, tuků, cholesterolu, vlákniny, vitaminu A, vápníku, železa.

Složení:

Příchuť uvedená na obalu: fruit punch-ovocný punč, lemon-citron, citrus-směs citrusových plodů, orange-pomeranč, grape-grepfruit, dále: glukóza, fruktóza, kyselina citrónová, chlorid sodný, chlorid draselný, hydrogenfosforečnan draselný, kyselina askorbová, hydrogenuhličitan sodný, ovocné a zeleninové šťávy pro barvu, přírodní ovocné aroma, citrát hořečnatý, citrát vápenatý.

Určeno pro zvláštní výživu. Nápoj je vhodný i pro děti. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Nesmí být na slunečním záření a v mrazu. Skladujte do teploty max.25 st.C. Distributor neručí za škody vzniklé nedoporučeným a nevhodným užíváním a skladováním. Spotřebujte do uvedeného data. Datum spotřeby (expirace): uveden na obalu.