Jedinečné složení nápoje pro obnovu po zátěži a výkonu. Nápoj určený pro sportovce a pro činnosti se zvýšenou tělesnou námahou. COMPLETE RECOVERY (CR) je cenami oceněné vítězné složení nápoje pro úplné a kompletní uzdravení a obnovu celého těla po intenzivním cvičení nebo soutěži. Tento přelomový produkt poskytuje vzorec pro rychlou obnovu a zotavení svalů, rychlé doplnění sacharidů (cukrů) a elektrolytů, pokročilý stupeň dodání energie společně s podporou imunity. Tím, že řeší a zajišťuje všechny potřeby obnovy v moderním sportu je CR posledním stupněm ve vývoji v oblasti sportovní výživy. Při použití po zátěži nebo soutěži CR urychluje:zotavení svalů, doplnění sacharidů, komplexní obnovu, doplnění elektrolytů, podpora imunitního systému. Komplexním zaměřením na všechny oblasti těla a jeho činnosti je CR ideální nápoj pro všechny, kteří chtějí dostat ze svého těla a mysli maximální výkony. Pokud tělo a mysl pracují společně, pak i společně vystoupí na nejvyšší vrchol. CR je produkt splňující všechny nutriční (výživové) požadavky pro moderního sportovce. Bez umělých barviv a přísad.

Příchutě: fruit punch-ovocný punč, lemon-citron, citrus-směs citrusových plodů, orange-pomeranč, grape-grepfruit

Plastový obal (JARS)

Obsah balení 473g, 20 dávek

Cena 990 Kč s DPH (860 Kč bez DPH) / 1 balení

Objednat

COMPLETE RECOVERY

Katalogový list v AJ

Sáček (Stick Packs)

Obsah sáčku 23g na 480 ml čisté vody

Cena 80 Kč s DPH (69 Kč bez DPH) / 1 sáček

Objednat

COMPLETE RECOVERY bar

Katalogový list v AJ

Použití:

Mix Vitalyte ™ a čisté, chlazené,nesycené vody bez žádných přísad v uvedeném množství a míchá se až do úplného rozpuštění. Před použitím nádobku protřepat  Pro největší efektivitu řeďte přesně dle návodu. Pijte chladné pro rychlejší vstřebávání a lepší chuť, 1 dávka: 23,65g (odměrka v balení) nebo obsah sáčku na 480 ml vody, počet dávek v balení 20. Plastové balení (JARS) obsahuje 473g. Hotový nápoj spotřebujte do 24 hodin. Po otevření obal pečlivě uzavřete,skladujte na chladném,suchém místě,spotřebujte do 3 měsíců.Nutriční hodnoty, složení v jedné dávce: energetická hodnota: kalorie 50,sodná sůl (chlorid sodný), 39 mg (2%), draslíku (dihydrogenfosforečnan draselný) 100mg (1%), hořčík (citrátu hořečnatého) 2mg <1%, Vápník (citrát vápenatý) 2mg <1%, vitamin D (cholekalciferol) 1500IU 375%, Vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid) 10 mg 500%, Vitamin B12 (kyanokobalamin) 30mcg 500%, Chrom (chrom nikotinátu glycinu chelát) 120 mcg 100%, sacharidy celkem 12g4%, cukry 12g , Bílkoviny 0 0%.

V% se uvádějí údaje denní hodnoty, které vycházejí z 2000 kalorií. Vaše denní hodnoty mohou být vyšší nebo nižší.

Určeno pro zvláštní výživu. Nápoj je vhodný i pro děti. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Nesmí být na slunečním záření a v mrazu. Skladujte do teploty max.25 st.C. Distributor neručí za škody vzniklé nedoporučeným a nevhodným užíváním a skladováním. Spotřebujte do uvedeného data-expirace.